Rezultati provedenog nadzora kretanja i zaštite pješaka u prometu te prometovanja biciklista i vozača osobnih prijevoznih sredstava

Slika /PU_SiM/AA NOVE Ilustracije/OZNAKE_policija/20200521_093542.jpg
Foto: ilustracija

U četvrtak, 5. lipnja, u vremenu 8 do 13 sati, na području Policijske uprave sisačko-moslavačke provedena je preventivno-represivna akcija usmjerena na nadzor kretanja i zaštite pješaka u prometu te prometovanja biciklista i vozača osobnih prijevoznih sredstava.

Tijekom ove akcije policijski službenici su utvrdili ukupno 38 prometnih prekršaja, od čega 17 ciljanih prekršaja.

Najviše ciljanih prekršaja njih po četiri evidentirana su na području Siska i Novske, potom po dva na području Petrinje, Hrvatske Kostajnice, Gline i Sunje te jedan na području Kutine.

Prema dobnim skupinama, najviše njih šest je bilo u dobnoj skupini preko 50 godina, potom četiri u dobnoj skupini od 18 do 24 godine, zatim tri u dobnoj skupini od 41 do 50 godina te po dva u dobnim skupinama od 25 do 30 i od 31 do 40 godina.

Vijesti u brojkama | Promet i vozila