- Objavljeno: 14.01.2013.
Provalio i prošetao
Sa petka na subotu, 11./12. siječnja, nepoznati počinitelj je provalio u zgradu sisačkog poduzeća u Ulici braće Kavurića u Sisku, a zatim nasilno otvorio vrata na uredima iz kojih ništa nije ukrao. Istog dana u Ulici Hrvatskih branitelja u Kutini nepoznati počinitelj je nasilno otvorio dvorišnu zgradu, vlasništvo 82-godišnjakinje, i udaljio se ništa ne ukravši.
Sa petka na subotu, 11./12. siječnja, nepoznati počinitelj je provalio u zgradu sisačkog poduzeća u Ulici braće Kavurića , a zatim nasilno otvorio vrata na uredima iz kojih ništa nije ukrao.
Istog dana u Ulici Hrvatskih branitelja u Kutini nepoznati počinitelj je nasilno otvorio dvorišnu zgradu, vlasništvo 82-godišnjakinje, i udaljio se ništa ne ukravši.
